неділя, 13 березня 2016 р.

CALLAN method

Англійська CALLAN method

Знання англійської, як найпоширенішої мови у світі та мови міжнародного спілкування, відкриває перед людиною багато можливостей – навчання та стажування з кордоном, кар'єрне зростання, вільне спілкування у подорожах, нові знайомства та багато іншого. Мабуть, кожен з нас, усвідомлюючи потребу у знанні англійської, хоча б раз у житті обіцяв собі «завтра починаю вчити..». 

Проте вивчення мови зазвичай асоціюється з нудними письмовими вправами, домашніми завданнями, «зубрінням» слів. Це займає багато часу, якого так усім не вистачає… 

Однак, є методика, яка враховує вимоги сучасної людини і дозволяє вивчати мову у 4 рази швидше, порівняно з іншими відомими методами, до того ж практично без домашніх завдань! 

Це - Метод Каллана, що спрямований в першу чергу на швидкий розвиток мовних навичок з паралельним освоєнням письма та граматики. 

Метод Каллана є надзвичайно інтенсивною системою вивчення англійської мови, що ґрунтується на керованому викладачем активному спілкуванні з учнями. Метод був розроблений у Кембриджі, видатним лінгвістом, Робіном Калланом. 

Головною засадою методу є те, що на заняттях моделюється мовне середовище. Тоді як за інших підходів більшість часу говорить викладач, а учень у цьому процесі відіграє пасивну роль, метод Каллана забезпечує 100% залучення учня в процес навчання. 

Мова засвоюється природно, так як ми у дитинстві вивчали свою рідну мову: спочатку засвоювали слова на слух, вчилися їх вимовляти, аж тоді – читати і писати. Логічна послідовність подання матеріалу та систематичне повторення є запорукою швидкого засвоєння мови. 

При інших методиках багато часу витрачається на пояснення та сприйняття правил, а не на вивчення самої мови.Метод Каллана - навпаки, полягає у виробленні автоматичних мовних навичок, адже ви постійно говорите на заняттях, викладачі корегують вимову й виправляють помилки. Ви постійно чуєте англійську від викладача та від інших студентів. 

Дослідження Кембриджського університету підтверджують, що жодна інша методика за той самий час не дає такого рівня мовних навичок, як Метод Каллана. 



Переваги методу Каллана
1) Метод Каллана дозволяє вивчити англійську в 4 рази швидше (отже, і в 4 рази дешевше!), ніж за допомогою будь-яких інших методик, не залежно від віку і без надзвичайних зусиль.

За даними Кембриджського університету для досягнення рівня екзамену Cambridge PET, навчаючись за методом Каллана, потрібно в 4 рази менше часу, ніж за будь-якою іншою відомою методикою.

Навчаючись за методом Каллана, студент не має часу на роздуми та інші сторонні заняття, адже англійська мова звучить 60 секунд на хвилину, 60 хвилин на годину, в 4 рази більше ніж в будь-якому іншому методі вивчення мови.
2) Засвоєння мови проходить природно, подібно до того, як усі в дитинстві вивчали свою рідну мову. Спочатку ми вчилися сприймати на слух і розрізняти слова, тоді їх повторювали, вчилися формувати у речення, а тоді вчилися читати і писати.

Процес навчання передбачає певну систему подання нового та повторення вже пройденого матеріалу, що забезпечує надзвичайно ефективне засвоєння та розвиває рефлексивну реакцію. Студент не перекладає речення з рідної мови на англійську, він одразу відповідає англійською.
3) Заняття ведуть кілька викладачів, які постійно чергуються для того, щоб Ви не звикали до вимови однієї людини.

Заняття проходять дуже інтенсивно, викладачі підтримують високий темп мови, наближений до носіїв мови. Ви постійно чуєте англійську від викладача, від інших учнів і відповідаєте на запитання, таким чином запам'ятовуєте слова та засвоюєте конструкції.
4) Метод може гарантувати відмінний результат практично з усіма категоріями слухачів, він підходить для студентів різного віку і для різних цілей навчання.

Більшість корпоративних клієнтів для навчання свого персоналу англійської мови обирають метод Каллана, в тому числі такі відомі компанії, як IBM, FIAT, OLIVETTI, PHILIPS, PIRELLI і т.д.


Основні переваги методу – це швидкість та ефективність.





Рівні складності 

Курс навчання за методом Каллана розбитий на 3 етапи, які в свою чергу поділяються на 12 рівнів. 

Етап І - освоєння рівнів 1 - 4 (досягнення рівня Cambridge KET)

Вміння усного та письмового мовлення на базовому рівні. Знання 1000 найбільш вживаних в англійській мові слів. Володіння англійською мовою у простих життєвих ситуаціях при спілкуванні як з носіями мови, так і з іноземцями. Знання мови достатні для подорожей за кордон і спілкування на побутовому рівні. 

Етап ІІ – освоєння рівнів 5 - 7 (досягнення рівня Cambridge РET)

Володіння письмовою та усною мовою на середньому рівні. Знання 1750 ключових англійських слів. Мовні навички, достатні для спілкування у повсякденних побутових і ділових ситуаціях, у сфері торгівлі, туризму, виробництва. Рівень Cambridge РET визнається багатьма роботодавцями як доказ спроможності використовувати англійську в навчальних цілях , на офісних, адміністративних і управлінських посадах із середнім ступенем відповідальності. 

Етап ІІІ – освоєння рівнів 8 - 12 (досягнення рівня Cambridge FCE)

Впевнене спілкування англійською мовою у різноманітних ситуаціях, словниковий запас більше 4 000 слів , вміння аргументувати і вести переписку, телефонні переговори, читати книжки і статті. Рівень Cambridge FCE підтверджує здатність розуміти тексти з різноманітних джерел, робити нотатки, коли хтось інший розмовляє, спілкуватись на різноманітні теми, розуміти зміст теле- та радіопередач.


Немає коментарів:

Дописати коментар